Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2267

Боклук

Начало
17.08.2023
ID:
2267

Боклук/сметище

Подаден от: Velislava Georgieva

Място/адрес: Хаджи Димитър 68

Описание: Служители на фирмата за чистота си изхвърлиха боклука до кофата за отпадъци .Следствие на което се образува едно микросметище ,клони,треви,ламинат .....Много моля да се вземат мерки за почистването му ,понеже всеки ден боклука става все повече .Благодаря ви предварително .


Статус: Приключен
Подаден от: Velislava Georgieva

Оценка: 4 от 1 потребител


История на промените

04.09.202314:03

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения адрес на 29.08.2023 г. По време на проверката се установи, че до контейнерите за твърди битови отпадъци има натрупани битови и строителни отпадъци. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма. При извършена следваща проверка на 30.08.2023 г. се констатира, че отпадъците са почистени.


Всички видове сигнали