Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2268

Разрушена детска площадка

Начало
17.08.2023
ID:
2268

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Климент Охридски“ 29А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На междублоковото простванство на бул.Добруджа 26, ул. Отец Паисий 33, ул. Отец Паисий 35 и ул. Климент Охридкси се намира детска площадка, която е опасна и е негодна за експлоатация от години. Прилагам снимки. Молбата ни /живущите от горепосочените адреси/,тази детска площадка да бъде изградена/обновена и обезопасена /люлка, пързалка, пясъчник, игрище/, за да може да отговори на нуждите на живущите в района в който няма нито една детска площадка.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

13.09.202313:57

Във връзка с Ваш сигнал относно състоянието на детска площадка, намираща се в междублоковото пространство между жилищните сгради на адрес: ул. "Отец Паисий" №25 и бул. "Добруджа" №26, Ви уведомявам, че ще бъде извършен обстоен оглед на състоянието на наличните детски съоръжения. Съоръженията, които не подлежат на ремонт ще бъдат демонтирани, ще бъдат поставени нови, и ще бъде извършена цялостна реконструкция на площта в която се намира детската площадка


Всички видове сигнали