Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2269

Указателни табели

Начало
17.08.2023
ID:
2269

Подаден от: Ана Георгиева

Място/адрес: Добрич

Описание: Здравейте, Казвам се Ана Георгиева и искам да попитам в какъв срок е възможно да се поставят указателни табели за спирка по маршрута на линия 9. По конкретно, тръгвайки от Гробищен парк, спирка 25-ти септември и Околовръстен път. Не ми е приятно периодично, след уморителен работен ден, шофьорите да ми обясняват на висок тон къде има спирка, къде няма, защо чакам на място където няма спирка / спират да се кача, но някои от тях са малко грубички/. Моля за отговор в какъв срок може да се поставят табелите. Благодаря


Статус: В процес
Подаден от: Ана Георгиева

Присъединени: 0