Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2270

Опасни клони

Начало
18.08.2023
ID:
2270

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Антония Давидкова

Място/адрес: Бул.Добруджа 26

Описание: Има счупен клон на една от липите на булеварда, който е съвсем изсъхнал, огромен е, клати се застрашително и може да направи голяма беда. По тротоара непрекъснато вървят хора, това е малко преди спирка "Тракийски" и се пада пред нашия блок. Очакваме незабавна намеса на общинската служба.


Статус: Приключен
Подаден от: Антония Давидкова

Оценка: 4 от 1 потребител