Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2272

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
18.08.2023
ID:
2272

Друго

Подаден от: Светлин Стоянов

Място/адрес: ул. .Бойчо Огнянов 30

Описание: Здравейте ,на улица Бойчо Огнянов 32 има едно дърво което е изсъхнало от едната страна поради прекарването на канализация му бяха отрязани корените и се е наклонило а е високо около 15 метра .Аз живея на номер 30 и ми засипва целия двор с иглички и искам да знам ако падне от силния вятър кой ще носи отговорност клоните му са в моя двор


Статус: Приключен
Подаден от: Светлин Стоянов

Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

29.08.202314:24

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, на адрес: ул. "Бойчо Огнянов" №32, Ви уведомявам, че дървесния вид се намира в добро здравословно състояние и не представлява опасност. Не е установено наличието на сухи клони, както и просичане на корените на дървото, вследствие на което да е нарушена неговата структура. Предвид изложеното считам, че не са налице обстоятелства и нормативни основания, които да налагат резитба на посоченото дърво


Всички видове сигнали