Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2273

Опасни кучета в Градската градина

Начало
18.08.2023
ID:
2273

Подаден от: Павлина Николова

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 6, 9305 Добрич, България

Описание: Пиша Ви във връзка с един инцидент в града. Моят баща е бил нападнат от две кучета на светофара, излизайки от Градската градина на 14.08.2023 г. Едното куче го е ухапало. Баща ми не ги е дразнил, вървял е спокойно. Те го наобиколили и не се отделяли от него. Започнали да го дърпат за панталона и закъсали част от плата на дрехата..Много трудно се е откъснал от тях. Имал е късмет, че е пресякъл, а те не са могли да пресекат на светофара. Баща ми беше много уплашен след инцидента. Получи веднага лекарска помощ, почистиха раната и му сложиха лекарство. Той има много силни притеснения да излезе отново в парка. От този ден нататък има страхове и болки от невралгичен тип. Кучетата са били две, средни на ръст. Моля да вземете мерки. С уважение Павлина Николова


Статус: В процес
Подаден от: Павлина Николова

Присъединени: 0