Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Сигнал № 2276

Теч по улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2276

Теч на вода

Подаден от: Донка Малчева

Място/адрес: Лозята ул. Трети път

Описание: Силен теч по улицата от 1 месец. Вода, дупки и много прахоляк, поради преустановения ремонт по улицата.


Статус: Приключен
Подаден от: Донка Малчева

Оценка: 0 от 0 потребител