Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2277

Сигнал спешен за боклук до входната ми врата

Начало
21.08.2023
ID:
2277

Боклук/сметище

Подаден от: Йорданка Иванова

Място/адрес: ул.Витоша 18

Описание: В границата на нашият имот и общинско място, бездомник трупа огромно количество боклук. Мирише ужасно в тези горещини и се събират мухи. Не можем да си влезем в къщи. Боклук има натрупан и по тротоара, който възпрепятства минаването на хората. Миризмата и гледката са ужасни!


Статус: Приключен
Подаден от: Йорданка Иванова

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

01.09.202316:25

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения адрес на 21.08.2023 г. По време на проверката се установи, че в близост до ул. "Витоша" № 18 има натрупани битови отпадъци. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма. При извършена следваща проверка на 22.08.2023 г. се констатира, че отпадъците са почистени.


Всички видове сигнали