Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 2279

Отпадъци и храсти

Начало
22.08.2023
ID:
2279

Боклук/сметище

Подаден от: РОЛПЛАСТ

Място/адрес: ЦЕНТЪР

Описание: Знам и не мисля ,че само аз съм на това мнение. Града ни с всеки изминал ден става все по -неприветлив и мръсен! Качвам снимки от централна улица на Добрич! Ул От. Паисий 40 в близист поликлиника ,стоматология, автобусни спирки,пазар, магазини и офиси!Мястото е инкубатор на зарази,сметище "тоалетна" подходящо място за клошари ,наркомани и проститутки!!! Миналата година беше почистено два пъти тази година НИЩО.Внасяме такси смет и данъци. Надяваме се на одекватно отношение на отговорните институции!


Статус: Приключен
Подаден от: РОЛПЛАСТ

Оценка: 4 от 1 потребител


История на промените

28.08.202316:35

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения в сигнала адрес на 24.08.2023 г. По време на проверката се установи, че в близост до ул. "Отец Паисий" № 40 има натрупани битови отпадъци. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма. При извършена следваща проверка на 25.08.2023 г. се констатира, че отпадъците са почистени.


Всички видове сигнали