Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2280

СПЕШЕН СИГНАЛ ЗА БОКЛУК В ЦЕНТЪРА

Начало
22.08.2023
ID:
2280

Боклук/сметище

Подаден от: Милица

Място/адрес: ул. Отец Паисий 40

Описание: Здравейте Госпожи и Господа . Пиша от центъра на Добрич където има Стоматология , Магазини , спирки , офиси и др. обекти , всекидневно минават хора . Ъгъла срещу пешеходната пътека , където има уличка на долу е в ужасно състояние . Миналата година почистиха 2 пъти , но тази нито един . Мястото е сметище за отпадъци , ,,тоалетна '' инкубатор на зарази ,сбирка на наркомани и проститутки . Прикачвам снимки за да видите в какво състояние е най - оживената улица в града ни . Моля, да се вземат мерки за почистването на пространството . Надявам се отговорните ни институции да вземат отношение, относно проблемното пространство .


Статус: Приключен
Подаден от: Милица

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

28.08.202316:38

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения в сигнала адрес на 24.08.2023 г. По време на проверката се установи, че в близост до ул. "Отец Паисий" № 40 има натрупани битови отпадъци. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма. При извършена следваща проверка на 25.08.2023 г. се констатира, че отпадъците са почистени.


Всички видове сигнали