Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2281

Относно:Новата транспортна схема на гр. Добрич

Начало
22.08.2023
ID:
2281

Подаден от: Милена Христова

Място/адрес: ул. „Дунав“ 24Ж, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: Здравейте, моля да разгледате транспортната схема по отношение на нас , работещите от кв. Дунав, а и от Дружби. Автобус №7 не отива към Северна промишлена зона. Единственият "удобен" автобус е №11, но трябва да го хванем от Дом -паметника" Й.Йовков". Предлагам да се пусне допълнителен автобус , който да минава през бул. Русия към Северна промишлена зона.Или да се коригира маршрута на автобус №7, така че и ние работещите в промишлената зона да можем да го ползваме. Искам да предложа и още нещо - от 6,00 до 10,00 часа и от 16,00 о 18,00 автобусите да минават през период от 15 мин. /така имаме шанс да стигнем навреме на работа, ако сме изтървали автобус!/. Благодаря предварително! Надявам се, че предложението ми ще бъде разгледано. С уважение, Милена Христова


Статус: В процес
Подаден от: Милена Христова

Присъединени: 0