Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2282

Прогнило дърво

Начало
22.08.2023
ID:
2282

Друго

Подаден от: Венцислава Печанска

Място/адрес: ул. "Хан Крум" 29

Описание: В близост до адрес ул. "Хан Крум" 29 се намира дърво, което е прогнило в основата си.


Статус: Приключен
Подаден от: Венцислава Печанска

Оценка: 0 от 0 потребител