Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2283

Стара града, която е опасна за населението и най - вече за нашите деца .

Начало
22.08.2023
ID:
2283

Опасна сграда/подлез

Подаден от: Светлана Петрова

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 33В, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Сградата е по идентификатор - 72624 621.25. 2 - Собственост: ОБЩИНСКА ПУБЛИЧНА , със застроена площ : 728 кв.м. Какво се случва вътре в нея ?...ще Ви кажа, но аз Ви питам какво ще се случва с нея ????????? Влизат наркомани, клошари спят по разхвърлени стари матраци, често се използва и за WC, децата в квартала дори влизат да играят ,чупят и рушат, никой не вижда какво друго дирят там. Вътре е сметище ,има гуми, масла и прочие, изоставени от бившите наематели. Няма врати и прозорци, НЕ Е ОБЕЗОПАСЕНО ! За отвън да не говорим, пълна мизерия и мръсотия. Автомобилите нямат видимост от храсталаци, плъзнали до пътното платно и сега за капак автобуса почива там( линия 10 ). Докато не стане беля никой няма да вземе мерки. Ние ще съберем подписка за събарянето и , и ще подадем жалба .


Статус: В процес
Подаден от: Светлана Петрова

Присъединени: 53