Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2291

Опасни дървета

Начало
23.08.2023
ID:
2291

Друго

Подаден от: Росен

Място/адрес: улица Оборище 49

Описание: Две увиснали дървета върху къщата. Нарушават целостта на имота! Дърветата са в близост до таблото за газ и има опасност от електрически кабели,а при силен вятър падат и клони върху покрива и така запушват водосточните тръби. Настояваме дърветата да бъдат премахнати, а не окастрени. Благодарим!


Статус: Приключен
Подаден от: Росен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.09.202314:36

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, на адрес: ул. "Оборище" №49, е установено наличието на 2бр. дървесни вида от род Липа, които се намират в много добро здравословно състояние, не представляват опасност, а запушването на водосточните тръби не е предпоставка за тяхното премахване. Предвид изложеното считам, че не са налице обстоятелства и нормативни основания, които да налагат резитба на посочените дървета


Всички видове сигнали