Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2294

кокошки се отглеждат в градски условия

Начало
27.08.2023
ID:
2294

Друго

Подаден от: диян

Място/адрес: ул. „Росица“ 25, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: на адрес гр Добрич, ул Росица 25 - 25А, се отглеждат кокошки, миризмата не се търпи. Доколкото знам, селскостопански животни не може да се отглеждат в градски условия, моля вземете мерки


Статус: Приключен
Подаден от: диян

Оценка: 1 от 1 потребител