Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2297

Отпадъци

Начало
28.08.2023
ID:
2297

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 38В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Някой е решил да си изхвърли нерегламентирано боклуците. Стават все повече. С това се затруднява достъпа до гаражи. Надявам се да се вземат нужните мерки.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

01.09.202314:23

Във връзка с Ваш сигнал и извършена проверка от служители на Община град Добрич се констатира натрупани дървени отпадъци в границите на урегулирания поземлен имот на ул. "Кирил и Методий" № 38. Разпитани са някои от съседите, но нямат информация на кого са. При установяване на собственикът на отпадъците можете да подадете информация на телефон 058/604573.


Всички видове сигнали