Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2298

Висящи кабели

Начало
28.08.2023
ID:
2298

Опасни висящи кабели

Подаден от: Милена Нейчева

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 25Б, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: На ул. "Д. Ковачев" 25, непосредствено пред прозорците на вх. А и вх. Б са провесени многобройни стари кабели, вероятно от кабелни оператори и интернет доставчици, които би трябвало да са подземни съгласно наредба на КЕВР. Моля за съдействие да бъдат премахнати кабелите и съответните оператори да бъдат санкционирани.


Статус: Приключен
Подаден от: Милена Нейчева

Оценка: 5 от 1 потребител