Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Сигнал № 2300

Неработещо осветление

Начало
29.08.2023
ID:
2300

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Теодора Петрова

Място/адрес: ул. „Орфей“ 3А, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Повече от 2месеца не работи осветлението по ул.Орфей, срещу бл.3. Моля, да я смените! Вечерно време играят деца, а по улицата е тъкмо като в рог.


Статус: В процес
Подаден от: Теодора Петрова

Присъединени: 0