Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2301

Автомобил

Начало
29.08.2023
ID:
2301

Неправилно паркиране

Подаден от: Теодора Петрова

Място/адрес: ул. „Орфей“ 3А, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Кола с номер ТХ3057ХН, марка Опел- Стои на паркинга пред блока повече от година. Без платени ГО и преглед. Тревата около колата беше повече от 2метеа и лично аз няколко пъти съм я чистила. Нужно ли е да се появят змии на място, където дори играят нашите деца!?! Моля, да бъде премахнат.


Статус: Приключен
Подаден от: Теодора Петрова

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

01.09.202316:32

Инспектори по "Опазване на околната среда" към Община град Добрич извършиха проверка на посочения адрес. По време на проверката се констатира наличието на автомобил Опел с рег. № ТХ3057ХН, който отговаря на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства". Посоченият автомобил е паркиран в имот частна собственост и Община град Добрич не може да предприеме действия по неговото преместване.


Всички видове сигнали