Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2303

Не у на кофа за смет

Начало
29.08.2023
ID:
2303

Боклук/сметище

Подаден от: Венелин Василев

Място/адрес: ул. „Ком“ 7, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Поставена ненужна кофа за смет, в радиус от 50 метра има общо 4 кофи, последната която поставиха е абсолютно излишна, улицата заприличва на депо за отпадъци.


Статус: Приключен
Подаден от: Венелин Василев

Оценка: 0 от 0 потребител