Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2305

Обрасла пътека

Начало
30.08.2023
ID:
2305

Друго

Подаден от: [email protected]

Място/адрес: бул. „Русия“ 2-Е, 9300 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Пътеката, минаваща край училище “Леонардо Да Винчи” е меко казано обрасла с храсти и треви. Тази година не е почистена нито веднъж. Скоро учениците започват училище, а по тази пътека минават стотици деца, живеещи в квартал “Дружба”. Тепърва предстои и зимата, когато се стъмнява в 17.00 ч., а има ученици, които учат до 17.30-18.00 ч.


Статус: Приключен
Подаден от: [email protected]

Оценка: 2 от 2 потребителя