Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2307

НЕ СЪРШЕНА РАБОТА

Начало
30.08.2023
ID:
2307

Подаден от: Светлин Стоянов

Място/адрес: ул. .Бойчо Огнянов 30

Описание: Здравейте ,искам да попитам защо по улица Бойчо Огнянов бяха сменени бордюрите а същевременно тротоарите където трябва да се движат хората са на чакъл и е невъзможно да се върви по тях .


Статус: В процес
Подаден от: Светлин Стоянов

Присъединени: 0