Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2309

Пешеходна пътека

Начало
30.08.2023
ID:
2309

Предложение

Подаден от: Теодора Иванова

Място/адрес: ЖК Добротица, магазин АБЦ

Описание: Здравейте, Като живуща в квартала и ежедневно преминаването покрай магазин АБЦ с две малки деца, Ви пиша с молба за поставянето на пешеходна пътека или/и легнал полицай, защото е изключително трудно и опасни пресичането в целия район


Статус: Приключен
Подаден от: Теодора Иванова

Оценка: 1 от 1 потребител