Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2311

почистване на дерето

Начало
30.08.2023
ID:
2311

Предложение

Подаден от: калин

Място/адрес: HQWR+6G Добрич, България

Описание: Дерето има нужда да бъде почистено докрай защото в момента е почистено само донякъде. Все още има места където е обрасло с растителност и има насъбрала се тиня поне това се вижда отстрани до парк чорчолийките и моста преди Врачанци . А на притока който идва от квартал Рилци към главното дере там където съм отбелязал на картата от една зърнобаза където складовете са точно до дерето има наспи който ограничава изтичането на дъждовната вода и при последния голям дъжд тази тапа която се получава в следствие на насипа се получи и разлив точно до пътя между рилци и двете зърнобази на въпросния човек който е отговорен за това непосредствено до паркинга за тирове. Моля да се вземат мерки и виновните да си понесът отговорността.


Статус: Приключен
Подаден от: калин

Оценка: 0 от 0 потребител