Сигнали в Добрич днес

В процес 1081 Приключени 1660

Сигнал № 2316

Оправете площадката

Начало
30.08.2023
ID:
2316

Друго

Подаден от: Радосвета Василева

Място/адрес: Ул. Каменица

Описание: 2021г. ни направихте площадка. Благодарим,но...има много неща по нея ,които не са довършени. 1. Няма никакво осветление на самата площадка. 2. Поставени са някакви измислени плочи само под съоръженията,(по една две плочи) всичко става в кал,като завали дъжд и площадката няма как да бъде посещавана. В квартала има много деца-НЯМАМЕ друга площадка в района. До игрището има голяма площ ,която стои празна. Чудя се защо? Моля елате и проверете, що за площадка е това! Помислете и за нашите деца! Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Радосвета Василева

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

05.11.202307:58

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че ще бъде помислено за поставяне на осветление на площадката. Ударопоглъщащата настилка, която е поставена на терена е сертифицирана по БДС и е задължителна в зоните за падане. За благоустрояване на жилищни квартали и изграждане на нови детски и спортни площадки, както и за доставка на нови уреди и съоръжения Община град Добрич търси възможности, чрез привличане на спонсори или включване в проекти, с които се кандидатства за външно финансиране по оперативни програми


Всички видове сигнали