Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2318

Междублоково пространство

Начало
31.08.2023
ID:
2318

Улична дупка

Подаден от: Сълзина Василева

Място/адрес: Гр.Добрич ул. Димитър Ковачев бл.3

Описание: Състоянието на паркинга пред блока се влошава, всяка година дупките стават по-дълбоки.


Статус: Приключен
Подаден от: Сълзина Василева

Оценка: 0 от 0 потребител