Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2319

Ежедневно неправилно паркиране

Начало
31.08.2023
ID:
2319

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж. к. Дружба III 28Г, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Собстврник на джип Киа ежедневно си спира колата ТХ6993МТ на тротоара, с което възпрепятства освен преминаващите пешеходци и ползването на последните 3 места от паркинга. Моля да се предупреди да спира на паркинга, има предостатъчно места, същия е скоро изграден.


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител