Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2322

Нарушена настилка на паркинга Добрич ул.Димитър Ковачев 3

Начало
31.08.2023
ID:
2322

Подаден от: Нурджихан Неджиб Хамди

Място/адрес: Добрич Димитър Ковачев 3

Описание: Настилката на паркинга пред блока е пълна с големи дупки . Ще сме благодарни ако обърнете внимание на нашия сигнал понеже от около 35 години не е ремонтирано пред блока


Статус: В процес
Подаден от: Нурджихан Неджиб Хамди

Присъединени: 0