Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2326

Разрушен тротоар

Начало
01.09.2023
ID:
2326

Улична дупка

Подаден от: Севдалина Михайлова

Място/адрес: Балик 29 А 22

Описание: Здравейте, Пред спирка на градски транспорт Исторически музей тротоара е много разрушен и има опасни метални конструкции,които затруднява пешеходците и потребители на градски транспорт. Моля за Вашето съдействие за отстраняване на неизправностите.


Статус: Приключен
Подаден от: Севдалина Михайлова

Оценка: 0 от 0 потребител