Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2327

Светофарни уредби със слаб контраст

Начало
01.09.2023
ID:
2327

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Виктория Симеонова

Място/адрес: Ж.к."Люлин" бл.710 вх.А ап.19

Описание: Светофарът е с много слаб контраст и това не позволява на шофьорите да видят реалните му цветове.


Статус: Приключен
Подаден от: Виктория Симеонова

Оценка: 0 от 0 потребител