Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2328

Светофарни уредби с лош контраст

Начало
01.09.2023
ID:
2328

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Виктория Симеонова

Място/адрес: Ж.к."Люлин" бл.710 вх.А ап.19

Описание: Светофарите и за пешеходци, и за автомобили са с много слаб контраст и това не позволява на хората да видят реалните му цветове.


Статус: Приключен
Подаден от: Виктория Симеонова

Оценка: 0 от 0 потребител