Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2337

необходимост от окастряне на клони около уличното осветление в града

Начало
04.09.2023
ID:
2337

Друго

Подаден от: Славка Кирова

Място/адрес: жк Балик бл.69, вх.В, ап.8

Описание: Моля да се окастрят клоните на дърветата около уличното осветление от математическа до пешеходната пътека на исторически музей, вечер видимостта е нулева. същото е положението и по бул. Русия от градска градина до училище Охридски, а предполагам и на други места в града. Това е предпоставка за много произшествия и пострадали хора. Моля да се вземат мерки, децата скоро започват училище и вечер е много опасно пресичането, защото и без това уличното осветление е много слабо, а клоните на дърветата съвсем спират светлината.


Статус: Приключен
Подаден от: Славка Кирова

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.09.202313:39

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място на описаните места, на ОБП "Устойчиви дейности и проекти" е възложено премахване на провисналите клони на дърветата по бул. "Трети Март" в участъка от ПМГ "Иван Вазов" до спирката на Музея в Градски парк, както и по бул. "Русия" в участъка от бул. "25-ти септември" до ул. "Дунав".


Всички видове сигнали