Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2340

Необходимо изграждане на легнали полицаи за намаляване на скоростта

Начало
05.09.2023
ID:
2340

Предложение

Подаден от: Михаил Георгиев

Място/адрес: 71 212, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: Здравейте! Пиша Ви във връзка с честите инциденти по главен път в кв. Рилци и действията, които не предприемате по въпроса. Моля да бъдат няколко легнали полицаи в квартала по главния път от бензиностанцията до изхода на квартала. Това ще доведе до по безопастно пресичане на живущите в района. Такива са изградени във всички села по същия главен път от границата ни с Румъния в посока гр. Добрич, така че оправданието че това е главен път тук не релевантни. В района живеят възрастни хора и много майки с деца, ако вие не вземете мерки, ще изпратя и жалбата си към АПИ, КАТ Добрич и института за пътна безопасност. Моля за бърз и конкретен отговор по въпроса. Багодаря предварително.


Статус: Приключен
Подаден от: Михаил Георгиев

Оценка: 1 от 1 потребител