Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2342

Теч на вода

Начало
06.09.2023
ID:
2342

Теч на вода

Място/адрес: Методи Кусевич 9

Описание: На ул. Методи Кусевич 9 тече вода от няколко дни, вече има и неприятна миризма! Това не е първия подаден сигнал за същото място, молим за съдействие!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител