Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2343

Нередовен автобус номер 2

Начало
07.09.2023
ID:
2343

Подаден от: Иванов

Място/адрес: ж.к. Строител 19, 9303 ж.к. Строител, Добрич, България

Описание: Здравейте, Автобус номер 2 редовно пртопуска спирката на мезонетите! Сутрин няколко пъти вече се случва въобще да не мине по улицата на мезонетите, а минава по друга улица. Няколко пъти хора чакащи за работа се чудим накъде да се насочим, след като сме си изгубили времето да чакаме напразно автобуса! Попитах единия от шофьорите защо постоянно прескачат нашата спирка, той ми отговори, да съм го чакал на кръстовището на нашата улица с ул Каменица, ама можело и да не спре! Моля да кажете, тази спирка ще се използва ли? Задължете шофьорите си да спазват разписанието си. Не може така, само ако са на кеф да минават през спирката на мезонетите. Възмутен съм от грубото отношение и нехайството на шофьорите! Ще пускам жалби всеки ден ако трябва, докато няма някаква промяна!


Статус: В процес
Подаден от: Иванов

Присъединени: 0