Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2345

Изоставена кола от поне 20 години.

Начало
07.09.2023
ID:
2345

Неправилно паркиране

Подаден от: Сияна

Място/адрес: ул." Люле Бургас" № 50-52

Описание: Здравейте, от около 20 години на ул. "Люле Бургас" № 50-52 има паркирана на тротоара лека кола Пежо 406 която никога не е местена от там. Това затруднява много преминаването на пешеходците по самия тротоар, реално той е неизползваем. Моля да вземете мерки по отстраняването на автомобила.


Статус: В процес
Подаден от: Сияна

Присъединени: 0