Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1525

Сигнал № 2346

Струпани тухли на тротоар.

Начало
07.09.2023
ID:
2346

Подаден от: Сияна

Място/адрес: ул. Люле Бургас № 50

Описание: Здравейте, предварително се извинявам ако сигнала ми не е за тази категория. На ул." Люле Бургас" №50-52 има натрупани тухли по тротоара които стоят от приблизително 20 години което прави невъзможно използването му. Незнам към кого да подам по точен сигнал но вярвам че вие ще придвижите случая. Благодаря предварително.


Статус: В процес
Подаден от: Сияна

Присъединени: 0