Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2348

Кучета без каишка

Начало
07.09.2023
ID:
2348

Опасна детска площадка

Подаден от: Ирена Николаева

Място/адрес: Спортен комплекс простор

Описание: Здравейте , искам да подам сигнал за това,че всяка вечер в 18 часа стопани на доста едри кучета се събират до спортното игрище с твърда настилка в Спортен комплекс “Простор”. Животните се разхождат и обучават без каишка ,въпреки че всекидневно има деца ,които тренират и играят по тревните площи. Разполагам и със снимки, но са големи и не мога да ги прикача тук.Моля да вземете отношение и да се преустанови това .


Статус: Приключен
Подаден от: Ирена Николаева

Оценка: 0 от 0 потребител