Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2349

осветени частни имоти

Начало
08.09.2023
ID:
2349

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ж.к. Дружба І 9, 9305 ж.к. Дружба I, Добрич, България

Описание: До кога улични стълбове общинска собсвтвеност ще осветяват частни имоти /ограден имот собственост на Томи,който е силно занемарен и не подържан още от деня, в който са влезли във владение ,както и хранителнлият им магазин ,но за него поне ние жителите на кв.Дружба 1 успяхме да затворим с неползването му / и второ осветително тяло в двора на ф-ма Агромилекс/? В същото време осветителното тяло ,което е до бл .№9 и спортно игрище повече от месец не свети и 21 .00 ч вече е късно за старт на осветлението вярвам ,че за първият учебен ден ще има някаква промяна . Надявам се ,че ще вземете някакви адекватни мерки относно по горе споменатите неща и ние жителите на кв Дружба №1 ще се радваме на поне малко по добре осветен квартал , а за изцяло асфалтирани улици само ще си мечтаем най-вероятно


Статус: В процес

Присъединени: 0