Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 2350

Соня Парушева

Начало
08.09.2023
ID:
2350

Опасни висящи кабели

Подаден от: Соня Парушева

Място/адрес: Добрич, жк Дружба 2 бл 15

Описание: Здравейте! Става въпрос за квартал Дружба 2, бл.15. Имаше дърво, което беше много наклонено над кабелите на уличното осветление. Подадох сигнал и реагирахте. Обърнах Ви внимание и за другите клони, които са надвиснали опасно, но тогава са решили да махнат само единия от тях. Предупредих тогава и в писмото си и по телефона, че има реална опасност да паднат... И така днес и това се случи, така че моля Ви да вземете спешни мерки! Падналите клони са оплетени около кабелите, които са здраво опънати. Предпочитам да подам отново сигнал до Вас, отколкото като другите да опиша всичко из социалните мрежи. Благодаря Ви предварително за вниманието и се надявам този път да бъде премахнато всичко, което е потенциално опасно за всички нас! За съжаление не успявам да Ви изпратя снимките, явно има проблем.


Статус: Приключен
Подаден от: Соня Парушева

Оценка: 5 от 1 потребител