Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2353

Огромни дупки

Начало
08.09.2023
ID:
2353

Място/адрес: ул. Климент Охридски 27

Описание: На ул. Климент Охриски №27 се намира държавна обществена сграда. След наместа на ВИК Добрич преди година -две оставиха, непосдредствено близо до входа на сградата една срещу друга огромни дупки запълнени с любимите едри ,бели камъни (чакъл). Молия общината да предприеме някъкви действия за отсраняване на проблема.


Статус: В процес

Присъединени: 0