Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2355

Изоставен автомобил без регистрационни номера

Начало
10.09.2023
ID:
2355

Друго

Подаден от: Едуард

Място/адрес: улица ,,Александър Стамболийски" 3Е

Описание: Здравейте! Искам да сигнализирам за този изоставен автомобил Рено Клио, който е зарязан от дълго време пред входа на трафопоста до блок 3, вход Е. Няма регистрационни номера и не видях да има стикери по предното му стъкло.


Статус: Приключен
Подаден от: Едуард

Оценка: 5 от 1 потребител


История на промените

19.09.202313:51

Инспектори по "Опазване на околната среда" към Община град Добрич извършиха проверка на посочения адрес. По време на проверката се констатира наличието на автомобил, който отговаря на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства". На 14.09.2023 г. на автомобила е залепен стикер-предписание за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство и ако след изтичане на законовия срок не бъде премахнат от собственика си, Община град Добрич ще пристъпи към принудителното й отстраняване.


Всички видове сигнали