Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2356

Изоставен автомобил

Начало
10.09.2023
ID:
2356

Неправилно паркиране

Подаден от: Живущи от вх. Б, 2

Място/адрес: Пл. Свобода 2

Описание: От няколко месеца лек автомобил Шкода с рег. номер ТХ 9357 АТ е изоставен зад блок Свобода 2 (вх. А и вх. Б). Две от гумите са пукнати. Съседи са сигнализирали дежурния служител в общината, но няма резултат. Моля за Вашето съдействие, т. к. заема място за паркиране, ползвано от живущите. Не е известно автомобилът да е на живущ от блока.


Статус: Приключен
Подаден от: Живущи от вх. Б, 2

Оценка: 2 от 1 потребител