Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2357

Неработещо осветелние

Начало
10.09.2023
ID:
2357

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Атанас Атанасов

Място/адрес: ул. „Бяла река“ 7, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Здравейте. Желая да подам сигнал за неработещо осветъление на уличен стълб. Улицата в маркирания участък е тъмна което е предпоставка за извършване на престъпления.


Статус: Приключен
Подаден от: Атанас Атанасов

Оценка: 0 от 0 потребител