Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2358

Липсващо осветление

Начало
10.09.2023
ID:
2358

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Мариета Василева

Място/адрес: ул. „Дунав“ 20Г, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: За трети път от м. май подавам сигнал за неработеща от 4-5 месеца улична лампа . Всяка година тази лампа изгаря няколко пъти, явно има някакъв проблем. Започва да се стъмва по- рано, децата започват училище. Надявам се проблемът да бъде решен в скоро време.


Статус: Приключен
Подаден от: Мариета Василева

Оценка: 0 от 0 потребител