Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2359

Отвратителна миризма в нощните часове

Начало
11.09.2023
ID:
2359

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Подаден от: Марияна Тодорова

Място/адрес: жк ,,Строител''

Описание: Здравейте, От десетина дни в нощните часове квартал Строител е ,,потопен'' в отвратителна задушлива миризма. Разбирам, че това се случва и в други райони в града. Моля Екоинспекцията и отговорните лица да открият причината и вземат необходимите мерки за разрешаване на проблема. Не е приемливо да се тровят гражданите на Добрич!!!


Статус: В процес
Подаден от: Марияна Тодорова

Присъединени: 0