Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2360

Боклук

Начало
12.09.2023
ID:
2360

Боклук/сметище

Подаден от: Георги Иванов

Място/адрес: Аврора 31

Описание: За пореден път има сметище


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

09.11.202310:17

Във връзка с Ваш сигнал, регистриран в Община град Добрич с рег. №2360, Ви уведомяваме следното: Служители на Община град Добрич извършиха проверка на посоченото от Вас място, при която се констатира наличие на битови и зелени отпадъци около контейнерите за битови отпадъци на ул. „Аврора“ №31. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма и теренът е почистен на 07.11.2023 г. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на Общинска администрация.


Всички видове сигнали