Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2361

премахване на сухи клони от старо голямо дърво на ул. "Независимост" №5 пред стълбите на Областна администрация

Начало
13.09.2023
ID:
2361

Друго

Подаден от: Славка Кирова

Място/адрес: жк Балик бл.69, вх.В, ап.8

Описание: Дървото е старо голямо с много изсъхнали клони. Намира се на ул. "Независимост" №5 пред стълбите на Областна администрация. Под клоните му има пейки и преминава голям пътникопоток. Много често, дори ежедневно от дървото падат клони, дори и когато няма вятър. Клоните падат с голяма сила и могат да пострадат преминаващите или стоящи на пейките хора. Необходимо е окастряне на дървото и оформяне на короната, защото клоните наистина са големи.


Статус: Приключен
Подаден от: Славка Кирова

Оценка: 0 от 0 потребител