Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2363

Жилфонд гр. ДОБРИЧ

Начало
13.09.2023
ID:
2363

Друго

Място/адрес: Schweinsberger str 22

Описание: Във описаният апартамент на адрес Жк. Балик бл.16 вх. А ап.22 не се живее вече 1 година и няколко месеца. Живеят в германия по информация и се прибират за 2 седмици лятото. Това е безобразие след като има хора който чакат за жилище години наред. Някой хора да си живеят извън България и да притежават апартамент стопанисван от Жилфонд Добрич. Моля вземете мерки.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител