Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2365

предложение за спирки

Начало
14.09.2023
ID:
2365

Подаден от: Ивелина Вендова Велкова

Място/адрес: гр. Добрич кв.Балик бл.11

Описание: Моля да бъде направена спирка срещу магазин "Лидъл"(където е изоставената бензиностанция), за тези,които идват от кв."Балик". Говореше се, че ще има такава.Сегашните са много далече, а предимно много възрастни хора ползват автобусите. А и там точно има пешеходна пътека.Имам предложение и за друга спирка, която да е между бл.11 и бл. 9 "Балик".За всички автобуси, които тръгват от колелото на "Балик"с номера 2, 3, 6,10А,11. Доста възрастни хора с патерици ги ползват до болница и е трудно това изкачване по баира или до пазарчето, ако живеят под маг.ТОМИ или детската градина..Тези две спирки, могат да се обозначат с табела и да се ползват с БУТОН (Само ако има хора да се качват или слизат) или ако има застанал човек на спирката да чака. И така да бъде описано в маршрутите ЛИДЪЛ спирка с БУТОН


Статус: В процес
Подаден от: Ивелина Вендова Велкова

Присъединени: 0